Нефьодов оскаржує своє звільнення у суді і хоче поновитися на посаді очільника митниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також він просить суд стягнути на його користь середню зарплату за вимушений час прогулу.

Колишній очільник Державної податкової служби Максим Нефьодов оскаржує у суді своє звільнення. Він хоче поновитися на цій посаді.

Про це пише пресслужба Окружного адміністративного суду Києва.

"Максим Нефьодов просить ОАСК поновити його на посаді Голови Державної митної служби. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивач, зокрема, просить суд визнати протиправним та скасувати Розпорядження Кабінету Міністрів України, датоване 24 квітня, "Про звільнення Нефьодова Максима Євгеновича з посади Голови Державної митної служби України" і просить поновити його на зазначеній посаді", - йдеться у повідомленні.

Також Нефьодов вимагає стягнути на його користь суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу  виходячи з розміру його середньої заробітної плати. Наразі суд вирішує питання над відкриттям провадження за цим позовом.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня провів кадрову чистку у Митній та Податковій службах. Із керівних посад звільнили, зокрема, Максима Нефьодова, Сергія Верланова, а також їхніх заступників.

Відео Уряд звільнив з посад головного митника Нефьодова та очільника податкової Верланова

Головні митник країни Максим Нефьодов та податківець Сергій Верланов офіційно безробітні. На вечірньому засіданні напередодні уряд звільнив їх разом із усіма заступниками.  При цьому Верланова і Нефьодова не запросили і навіть не пояснили причини звільнення. Про кадрові ігри – у сюжеті.  

Уряд звільнив з посад головного митника Нефьодова та очільника податкової Верланова

Залиште свій коментар

Вибір редакції