Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нех*й робити": опубліковано листування, через яке "слуги народу" побилися в Раді

Верещук просила Лероса не лаятися.

Приводом для конфлікту між народними депутатами від "Слуги народу" Гео Леросом та Іриною Верещук і бійки у сесійній залі, що послідувала за ним, стали матюки першого у фракційному чаті.

Про це повідомляє видання #Букви, кореспондентові якого вдалося сфотографувати листування в чаті "Sluga Speakers" на смартфоні Верещук.

На опублікованих фото видно, що "слуги народу" в чаті обговорювали законопроєкти, які стоять у порядку денному. Верещук попросила Лероса не використовувати лайку в листуванні, на що він відповів: "Нех*й робити".

Після цього депутатка попросила свого колегу перепросити за лайку, але той написав: "У мене щільний графік, років через 8 давай".

Переписка Лореса і Верещук_2
Буквы
Переписка Лореса і Верещук_1
Буквы

Нагадаємо, у четвер, 5 грудня, у сесійній залі Верховної Ради України сталася сутичка між народними депутатами. Інцидент стався під час розгляду проєкту закону про оборонні закупівлі. Максим Бужанський зі "Слуги народу" напав на свого колегу по фракції Гео Лероса. Він забіг до сектора "Європейської солідарності", затяг його за колони, і опозиціонерам довелося зупиняти бій. Побачивши сутичку, голова парламенту Дмитро Разумков закликав депутатів заспокоїтися. 

Причиною бійки між депутатами від "Слуги народу" Максимом Бужанським та Гео Леросом стала їхня колега за фракцією Ірина Верещук. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції