Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нехай собі біснуються". Гриценко прокоментував вирок суду Москви, який засудив його до шести років

Гриценка засудили за "тероризм".

Колишній міністр оборони України та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко прокоментував вирок російського суду, який засудив його до шести років колонії.

Про це екскандидат у президенти Гриценко написав у Facebook.

"Як я до того ставлюся? В моєму розумінні, тероризм - це рейди російських диверсійних груп, які несуть вогонь і смерть на нашу з Вами землю; це збиття російським БУКом цивільного лайнера MH17 і вбивство майже 300 невинних цивільних; це отруєння/вбивство російським "Новічком" людей на території чужих держав. Це - справді тероризм, і саме так його розуміють у цивілізованому світі. На жаль, тероризм цей - дотепер не покараний", написав Гриценко.

Він наголошує на тому, що це була вказівка Кремля. За словами Гриценка, вирок суду Москви "не має жодного стосунку ні до права, ні до справедливості. Нехай собі біснуються", - зауважив він.

Як повідомлялося, другий Західний окружний військовий суд Москви "заочно засудив" колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценка до шести років колонії. Росіяни судили українського політика за російським законодавством через нібито публічні заклики до здійснення терористичної діяльності. Йдеться про його публічні виступи в 2014 і 2017 роках під час онлайн-трансляції та в ефірі одного з українських телеканалів.

Відео Гриценко розповів про розмову з Зеленським

Анатолій Гриценко прокоментував дані екзит-полів та розповів про розмову з Зеленським.  

Гриценко розповів про розмову з Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції