Зміна позицій. Як Тимошенко перетворилась із вірного коаліціанта на нещадного критика "зграї"

Майже три місяці тому політик заявляла, що її партія не вийде з коаліції поки не припиниться агресія з боку Росії.

Фракція "Батьківщина" на чолі з беззмінною Юлією Тимошенко, яка, до речі прийшла на вчорашнє засідання парламенту з новою зачіскою, оголосила про свій вихід зі складу коаліції.

Тимошенко не стала добирати слова і звинуватила своїх колишніх партнерів, назвавши їх "зграєю", у незадовільній роботі. 

ТСН.ua порівняв заяви політика, які робились на початку листопада минулого року, і сьогоднішню.

Ще восени минулого року Тимошенко категорично спростовувала повідомлення про можливий вихід з коаліції. Вона заявляла, що "Батьківщина" не вийде з коаліції, "поки українська держава перебуває у стані війни проти російського агресора та потребує внутрішньої єдності політичних сил".

"Ми – відповідальна політична сила. Поки в Україні війна на східних кордонах, "Батьківщина" нікуди з коаліції виходити не буде", - рішуче заявляла вона.

17 лютого риторика нардепів Тимошенко різко змінилась. "Відповідальна політична сила" закликала колег "покинути лави цієї формальної коаліції, яка прикривала справжній стан справ про вихід з коаліції". 

"Настав час назвати речі своїми іменами. Досить мовчати. Нам потрібно реально добити кланово-політичну систему управління країною. Настав час втілити в життя всі заповіти першої та другої революцій. Ми готові до консолідації суспільства", – зазначила лідерка партії "Батьківщина".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: