Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зміна позицій. Як Тимошенко перетворилась із вірного коаліціанта на нещадного критика "зграї"

Майже три місяці тому політик заявляла, що її партія не вийде з коаліції поки не припиниться агресія з боку Росії.

Фракція "Батьківщина" на чолі з беззмінною Юлією Тимошенко, яка, до речі прийшла на вчорашнє засідання парламенту з новою зачіскою, оголосила про свій вихід зі складу коаліції.

Тимошенко не стала добирати слова і звинуватила своїх колишніх партнерів, назвавши їх "зграєю", у незадовільній роботі. 

ТСН.ua порівняв заяви політика, які робились на початку листопада минулого року, і сьогоднішню.

Ще восени минулого року Тимошенко категорично спростовувала повідомлення про можливий вихід з коаліції. Вона заявляла, що "Батьківщина" не вийде з коаліції, "поки українська держава перебуває у стані війни проти російського агресора та потребує внутрішньої єдності політичних сил".

"Ми – відповідальна політична сила. Поки в Україні війна на східних кордонах, "Батьківщина" нікуди з коаліції виходити не буде", - рішуче заявляла вона.

17 лютого риторика нардепів Тимошенко різко змінилась. "Відповідальна політична сила" закликала колег "покинути лави цієї формальної коаліції, яка прикривала справжній стан справ про вихід з коаліції". 

"Настав час назвати речі своїми іменами. Досить мовчати. Нам потрібно реально добити кланово-політичну систему управління країною. Настав час втілити в життя всі заповіти першої та другої революцій. Ми готові до консолідації суспільства", – зазначила лідерка партії "Батьківщина".

Залиште свій коментар

Вибір редакції