"Неправда від початку і до кінця". Єрмак відреагував на розслідування щодо поїздки Зеленського до Оману

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Високопосадовець каже, що підтверджень оприлюдненим заявам немає.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на своїй сторінці у фейсбуці відреагував на розслідування програми "Схеми" щодо візиту президента  України Володимира Зеленського до Оману.

У ньому йшлося, що в той самий час в Омані перебував секретар РНБО РФ Микола Патрушев, а до Києва український гарант нібито повернувся тим самим літаком, яким Патрушев прилетів з Москви.

Єрмак написав, що вважає доречною критику влади з боку ЗМІ, але тільки тоді, коли вона підкріплена фактами.  У сюжеті ж, на його думку,  їх не було.

"Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось окрім фрази "за свідченням наших джерел"? Ми прагнемо діалогу, і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету "Схем" в тому, що коментувати там нічого. Це все - неправда від початку і до кінця, і немає жодного об‘єктивного твердження, яке могло б стати реальним, ґрунтовним предметом для обговорення", - йдеться у пості Єрмака.

Всім доброї ночі! Знаєте, от тільки позавчора я озвучив позицію Офісу президента щодо того, що свобода слова є одним із...

Опубліковано Андрієм Єрмаком Четвер, 13 лютого 2020 р.

Він додав, що команда президента готова до спілкування із журналістами, однак йому "хотілося б відповідати на питання, які базуються на фактах, а не припущеннях".

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Оман Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. 

Відео Єрмак відреагував на розслідування щодо поїздки Зеленського до Оману

Неправдою від початку до кінця назвав голова Офісу президента Андрій Єрмак припущення журналістів, що Володимир Зеленський в Омані на початку січня зустрічався із секретарем РНБО Росії Миколою Патрушевим. Так на Банковій відреагували на розслідування журналістів "Схеми".    

Єрмак відреагував на розслідування щодо поїздки Зеленського до Оману

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції