Неспівставні речі. Путін прокоментував можливість обміну Сенцова на Вишинського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ каже, що поки про це "не думав".

Під час "Прямої лінії" президент РФ Володимир Путін відповів на запитання, чи можливий обмін українського режисера та політв’язня Олега Сенцова на підозрюваного у держзраді головного редактора РИА "Новости Украина" Кирила Вишинського.

Путін сказав, що Вишинського затримали за його "професійну діяльність", а Сенцов нібито "готував теракти".

"Що стосується іншого фігуранта, пана Сенцова, адже він затриманий в Криму не за журналістську діяльність, а за підготовку теракту, підготовку вибуху. Це різні і неспівставні речі. Ми поки про це не думали. Думаю, здоровий глузд повинен перемогти і ми доб'ємося звільнення російського журналіста", - сказав він.

Раніше у МЗС України заявляли, що розглядають усі можливі варіанти для звільнення з російської в'язниці  українського режисера і громадського активіста Олега Сенцова. Зокрема, на питання журналістів про те, чи можливий варіант обміну на Сенцова на Вишинського прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, відповіла, що такий варіант не виключається.

Керівник філії пропагандистського агентства "РИА Новости Украина" був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після обшуків у редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність та антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії.

Так, за даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних "Л/ДНР". При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії. 

Вишинський відмовився від паспорта України і попросив у Путіна "правової допомоги". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції