Перейти до змісту
Неважливо, хто буде: у Єврокомісії пообіцяли працювати і з Порошенком, і з Зеленським

Неважливо, хто буде: у Єврокомісії пообіцяли працювати і з Порошенком, і з Зеленським

У Брюсселі дають зрозуміти, що для них важить голос громадянського суспільства.

Європейська комісія готова співпрацювати з будь-яким переможцем виборів президента України. Про це заявила заступниця голови генерального директорату з політики сусідства, розширення та переговорів Єврокомісії Катаріна Матернова, повідомляє Громадське.

"Неважливо буде Зеленський чи Порошенко – ми працюватимемо", – запевнила вона.

"Якщо буде другий термін Порошенка – ми знаємо, що другий термін це все одно дещо інша мобілізація, новий фактор для громадянського суспільства", – додала Матернова. І пояснила, що Зеленського в політичній площині у ЄС не знають, тому "особливо має бути чутним і підтриманим голос українського громадянського суспільства".

Відео Карту виборчих уподобань українців створили в Мережі

Країна в очікуванні офіційного старту другого туру виборів. Центрвиборчком сьогодні прийняв протоколи з мокрими печатками від усіх окружкомів. Оголосити перший тур офіційно завершеним там можуть до понеділка. А от як голосували українці в першому турі, можна подивитися в Інтернеті. Там створили детальну і дуже просту мапу.  

Карту виборчих уподобань українців створили в Мережі

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин