Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невдоволений рішенням суду Янукович назвав прізвища "причетних" до розстрілів на Майдані

Печерський райсуд дозволив заочне досудове розслідування.

Печерський районний суд Києва дозволив спеціальне (заочне) досудове розслідування щодо екс-президента-втікача Віктора Януковича, екс-голови СБУ Олександра Якименка та екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького у справі Євромайдану, кривавого його розгону та розстрілів людей.

"Стосовно ще трьох фігурантів цього кримінального провадження – Захарченка, Ратушняка та Федчука – подібні клопотання прокурорів розглядатимуться найближчим часом. Нагадаю, що йдеться про події на Євромайдані 18-20 лютого 2014 року. Усі шестеро фігурантів кримінального провадження перебувають у розшуку, ухиляються від суду і слідства", – написала у Facebook речниця генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Тим часом екс-президент Віктор Янукович невдоволений таким рішенням суду, звинувачує нинішню владу, яка, мовляв, спеціально не допустила його адвокатів до суду, а також звинуватив нинішніх високопосадовців у причетності до розстрілів на Майдані в лютому 2014-го. Про це йдеться у зверненні екс-президента, яке до реакції ТСН.ua надіслав прес-секретар його сина Олександра Януковича Юрій Кирасир.

"Нинішній режим пішов на злочинні заходи - за допомогою сили усунути моїх адвокатів від участі в так званій справі про Майдан, яка розглядається в Печерському районному суді м. Києва. Такі дії - це панічна реакція нинішньої влади на те, що з кожним днем в Україні та світі дізнаються більше фактів причетності її представників до найтяжчих злочинів. Уже в Європі та світі відкрито говорять про причетність "нинішніх керівників" до масових розстрілів на Майдані в 2014 році. Називаються конкретні імена - Парубій, Пашинський, Луценко. Будуть названі ще", - ідеться у зверненні Януковича.

Він стверджує, що не винен у злочинах під час Майдані, мовляв, справа проти нього сфабрикована. Також він звинувачує представників нинішньої влади в тому, що "Кримом вони розрахувалися за можливість перебувати в високих київських кабінетах. 2014 року, прийшовши на крові до влади, вони за допомогою крові цю владу намагаються утримати сьогодні, розв'язавши і продовжуючи братовбивчу війну на Донбасі", переконаний Янукович.

Зазначає, що його звинувачують у злочинах, яких не існує.

"Для цього в Печерському суді м. Києва із застосуванням сили не допустили моїх захисників до судового процесу, замінили їх на "прокурорського" адвоката, якому вистачило за 40 хвилин дослідити 110 томів справи і понад 100 годин відеоматеріалів, щоб дати можливість "ручному" судді винести рішення про початок досудового розслідування відносно мене".

Більше подробиць про сьогоднішній розгляд справи в суді читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

звернення Віктора Януковича_1

звернення Віктора Януковича_2

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції