Невідомі від імені Порошенка дали інтерв'ю газеті New York Times - Цеголко

У президента звинувачують російські спецслужби.

Прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив про те, що російські спецслужби намагалися організувати фальшиве інтерв'ю глави української держави американській газеті The New York Times.

"На фальшивому бланку подали телефони та електронні адреси своїх агентів, провели переговори і навіть телефоном озвучили "відповіді" на питання", - написав Цеголко.

За його словами, американські журналісти перевірили достовірність запису у справжній прес-службі Порошенка і фейкове інтерв'ю не потрапило на шпальти.

Нагадаємо, під час візиту президента України до США редакція The New York Times гостро розкритикувала владу України за корупцію. У статті йдеться про масштабну корупцію в Генпрокуратурі, а Порошенко звинувачується в тому, що він не протистоїть цьому явищу.

На прес-конференції під час Ядерного саміту у Вашингтоні Порошенко заявив, що ця стаття – "елемент гібридної війни проти України".

New York Times розкритикувала Порошенко за неефективну боротьбу з корупцією

Потужна антиреклама від однієї з головних газет Америки. Поки Петро Порошенко у Вашингтоні, New York Times виступила із різкою критикою стану справ в Україні. Видання звертає увагу на корупцію, яка, відзначають журналісти, не полишає країну від часів здобуття незалежності. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: