"Невільні радикали". Супрун заявила, що нардеп від партії Ляшка знову подав позов проти неї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позов дублює попередні позови, наголосила вона.

Народний депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Олексій Ленський подав новий позов до суду проти виконувачки обовязків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Про це вона сама повідомила у Facebook.

За словами урядовиці, у позові міститься прохання заборонити їй виконувати обов’язки глави МОЗу. 

"Позов подав Олексій Ленський. Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег невільних радикалів. Свого роду “copy paste”, але, мабуть, цього разу зі свого комп’ютера. По факту ж причина — порушення схем та корупційних потоків, звільнення одіозних медичних феодалів і пряма конфронтація з ними", - наголосила Супрун.

Атака клонів. До Окружного адміністративного суду міста Києва знову надійшов новий позов проти мене. Знову від...

Опубліковано Уляна Супрун Четвер, 11 квітня 2019 р.

Вона додала, що адвокатський запит із цього позову до МОЗ надійшов від тієї самої адвокатської фірми GoLaw law firm, що обслуговує звільнених через корупцію ректорів медичних університетів Катерину Амосову і Валерія Запорожана.

"Ця позовна заява — ні що інше, як чергова атака проти трансформації системи охорони здоров’я. У час, коли увага всього суспільства прикута до виборів і їхніх результатів — сили адептів "совєцького союзу", "рускава міра" і фармацевтичної мафії планують усунути нашу команду з Міністерства охорони здоров’я України", - йдеться у повідомленні урядовиці.

Вона пообіцяла і надалі "битись за життя та здоров’я українців" за будь-яких умов та будь-яких обставин.

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона накладена в рамках позову народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом. Кабінет міністрів України подав апеляцію на це рішення.

12 лютого "Центр протидії корупції" повідомив, що пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра писали на комп’ютері довіреної особи олігарха Ріната Ахметова, народного депутата Олександра Долженкова. Сам Мосійчук подібні звинувачення емоційно спростовує. У коментарях під дописом голови правління ЦПК Віталія Шабуніна той звинуватив його у брехні і фальсифікації, заявивши, що пояснювальну записку готувала його помічниця Тетяна Кавепещенко.

Через кілька днів, 14 лютого, суддя Окружного адміністративного суду вирішив скасувати рішення – на час судового розгляду основної справи за позовом нардепа Ігоря Мосійчука Уляна Супрун зможе працювати як виконувач обов'язків міністра. 

ВідеоЗнову працює: Уляні Супрун повернули всі повноваження

Окружний адмінсуд Києва скасував попереднє рішення, яке забороняло Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Її тимчасово відсторонили від посади за позовом депутатів-радикалів. Вони наполягають, що через подвійне громадянство Супрун не може займати посаду міністра. Слухання цієї суперечки почнуть завтра, і воно може тривати роками. 

Знову працює: Уляні Супрун повернули всі повноваження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції