Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незадоволення українців владою може призвести до позачергових виборів – розвідка США

Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні.

В Україні можуть відбутися позачергові вибори через незадоволення населення владою.

Про це йдеться у письмовій доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса, передає Голос Америки.

Доповідь під назвою "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США" була надана Сенатському комітету з питань розвідки, де у вівторок відбулися слухання на тему глобальних загроз, з якими стикаються Сполучені Штаті.

У документі називаються чинники, які загрожують економічному відродженню України і можуть призвести до змін у зовнішній політиці.

"Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється, та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів", - йдеться у документі.

У доповіді зазначається, що "лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019-го року".

Також розвідка США попереджає, що Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні, щоб підірвати нинішню прозахіду орієнтацію офіційного Києва.

Нагадаємо, у доповіді також йдеться, що протягом 2018 року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу та України. За прогнозами Національної розвідки США, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, "у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції