Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незважаючи на рішення референдуму, Британія продовжить прикордонний контроль на вокзалах Франції

Аналогічну угоду про паспортний контроль на вокзалах діє між Великобританією і Бельгією.

Британські прикордонники у Франції продовжать здійснювати перевірку паспортів пасажирів, що в'їжджають з території ЄС, незважаючи на рішення референдума, підтвердив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Ейро.

Про це пише ВВС.Russian.

Співробітники британської імміграційної служби здійснюють прикордонний контроль на території Франції з 2003 року, коли у французькому Ле-Туку-Парі-Плаж було підписано двосторонню угоду, що дозволяє британським прикордонникам на французьких вокзалах перевіряти паспорти пасажирів, які прямують в Сполучене Королівство.

Аналогічна угоду про паспортний контроль на вокзалах діє між Великобританією і Бельгією.

Міністр економіки Франції Емманюель Макрон в березні цього року заявляв, що в разі виходу Британії з ЄС французька влада може припинити дію угоди, яка дозволяє британським прикордонникам здійснювати прикордонний контроль на території Франції.

Імміграція була однією з найболючіших тем при обговоренні питання про вихід Британії з Євросоюзу. Мер Лондона, де більшість виборців проголосували за те, щоб Сполучене Королівство не покидало ЄС, запевнив, що іммігранти з країн ЄС вносять великий внесок у розвиток британської столиці.

Згідно з офіційними статистичними даними, в Лондоні проживає близько мільйона іммігрантів з країн ЄС.

Нагадаємо, що прихильники виходу Великобританії з Євросоюзу перемогли на референдумі, обійшовши опонентів на 1,26 мільйона голосів (51,9% проти 48,1). Такі остаточні підсумки підрахунку голосів. Після цього прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон заявив, що незабаром піде у відставку.

Відео Експерти прогнозують наслідки британського референдуму для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції