Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зміна виборчого законодавства була одним із пунктів коаліційної угоди, але його досі не виконали.

"Ні виборам за законами Януковича" - масштабна акція відбувалася під Верховною Радою.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Учасники акції вимагають реформи виборчого законодавства, аби парламентські вибори проводили за пропорційною системою і партійні списки були відкритими. До мітингу під парламентом долучилися представники багатьох політичних сил.

Зміна виборчого законодавства була навіть одним із пунктів коаліційної угоди, але за чотири роки роботи цього скликання депутатам так і не вистачило політичної волі ухвалити новий закон. Минулої осені народні обранці проголосували за зміни до виборчого законодавства у першому читанні. Тоді той факт, що знайшлося 226 мінімально потрібних голосів, назвали політичним дивом. Втім, майже рік закон не виносять на повторне читання, а частина депутатів відкрито виступає за збереження мажоритарки.

ВідеоПід Верховною Радою мітингарі вимагали реформувати виборче законодавство

"Ні виборам за законами Януковича" - масштабна акція відбувалася під Верховною Радою. Її учасники вимагають реформи виборчого законодавства, щоби парламентські вибори проводили за пропорційною системою і партійні списки були відкритими. До мітингу під Парламентом долучилися представники багатьох політичних сил. 

Під Верховною Радою мітингарі вимагали реформувати виборче законодавство

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції