Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нічна прогулянка. У Мережі з'явилось відео зустрічі Яценюка з Аваковим після наради в АП

На прогулянці посадовців зустріли на вул. Шовковичній.

У Мережі з'явилось відео прогулянки ще діючого прем'єр-міністра Арсенія Яценюка із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим після наради на Банковій. Відео на своїй сторінці у Facebook опублікувала журналістка Ольга Сніцарчук.

При цьому, вона зазначила, що Аваков та Яценюк вийшли на прогулянку за 20 хвилин за північ після довгих переговорів щодо нового уряду в Адміністрації президента. Чиновників, окрім колони з десяти авто, які котилися за ними, також супроводжували охоронці.

"…більше десятка автомобілів з непростими номерами повільно котиться довколаапешною вулицею. на тротуарній частині чимчикує з десяток переговорників: велика сімка (+-) розійшлася з АП. за кілька кварталів знову зустріли віп-компанію", - написала Сніцарчук.

Трохи пізніше, на сторінці чоловіка журналістки, Влада Соделя у тому ж таки Facebook, з'явилися фото прогулянки посадовців.

"Повертаємо на Шовковичну і впираємось в кортеж, який повільно котиться паралельно групці людей", - написав Содель.

Яценюк, Ложкін і Аваков
Апостроф

Втім, на фото в компанії Авакова та Яценюка можна помітити і голову Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков розповів, що на 13 квітня заплановане засідання фракції "Народного фронту", де її члени вирішуватимуть, чи варто залишатися в переговорах щодо коаліції, а також, чи треба залишатися в складі уряду.

При цьому, голова фракції "БПП" Юрій Луценко повідомив, що опівночі були узгоджені кандидат в прем'єр-міністри і склад нового уряду.

"Вчора, в день космонавтики, збирався організовувати Агентство пошуку інопланетного розуму. Бо тут його явно нема.  Але опівночі ознаки розуму відвідали і наші пагорби. Кандидат в Прем'єри і склад Уряду погоджено", - написав Луценко у Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції