Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нічого не приховував: глава СБУ Баканов пояснив російське громадянство своєї дружини

Керівник спецслужби оприлюднив офіційну заяву.

Дружина тимчасового керівника Служби безпеки України Івана Баканова отримала російське громадянство давно і не відвідувала РФ з 2013 року. Про це йдеться в офіційній заяві нового глави спецслужби.

Заява тимчасово виконуючого обов’язки Голови Служби безпеки України Івана Баканова Коли ми з командою ухвалювали...

Опубліковано Служба безпеки України Середа, 12 червня 2019 р.

Баканов наголосив, що усвідомлював можливі закиди щодо родини, коли йшов у політику, був готовим до цього та не дозволить шантажувати себе. "Моя спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника голови СБУ та не виявила перешкод наданню мені допуску до державної таємниці", - пояснив він.

Зі слів Баканова, його дружина є українкою, вона навчалася в Кривому Розі, а потім поступила до вишу на території сучасної РФ. Після розпаду СРСР отримала паспорт громадянки тієї країни, в якій перебувала. "Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією", - акцентував автор заяви.

Також він заявив, що понад 20 років дружина мешкає та працює в Україні, має посвідку на постійне проживання та оформлює українське громадянство. "Оксана не відвідувала територію Російської Федерації з 2013 року", - наголосив Баканов і пояснив тривалість процесу тим, що "ми ніколи не підключали до процесу "фірми", посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента". Посадовець пообіцяв завершити процес, "як і тисячі простих людей", котрі не мають змоги зателефонувати главі держави з особистих питань. "Оксана має стійку проукраїнську позицію", - пісумував він.

ВідеоТимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Також реальні кримінальні справи, незважаючи на прізвища фігурантів, вже за два тижні. Це його перша поява у новому статусі. Колишній керівник виборчого штабу Зеленського і екс-керівник "Кварталу 95"  Іван Баканов за ті півтора тижні, відколи став першим замглавою СБУ, отримав допуск до державної таємниці і зараз вивчає стан справ.    

Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Залиште свій коментар

Вибір редакції