Ніде в Європі немає такої сильної віри в ЄС, як в Україні - Порошенко

За словами президента, Україна хоче в Євросоюз, щоб стати кращою країною.

Президент України Петро Порошенко переконаний, що Європа повинна залишатися єдиною.

Про це повідомляє Politico.

"Після 59-ти років європейського проекту – найуспішнішого в історії людства – багато європейців стали менше цінувати те, що він приносить (мир, стабільність, свободу пересування), ніж те, чого він вимагає (солідарність і терпіння)", – зауважив український президент у статті під назвою "Ми віримо в Європу".

Порошенко переконаний, що європейці встигли забути, що таке війна і авторитаризм, і тому сприймають як належне мир і свободу.

Ніде в Європі немає такої сильної віри в ЄС, як в Україні. Не тому, що ми не знаємо про недоліки ЄС, а тому, що ми дуже добре знаємо альтернативу. Там, де європейська ідея відступає, залишається вакуум, який заповнює щось до болю знайоме в історії Європи – національний егоїзм, – зазначив Порошенко.
Порошенко

Він зауважив, що Україна хоче в Євросоюз, щоб стати кращою країною: "Ми віримо в Європу. Ми будемо вірно йти з Європою. Ми розцінюємо Європу як єдиний шлях до кращого майбутнього і єдині ліки від хвороби егоїзму і поділу, який вже коштував нашому континенту мільйонів життів. Як з'ясувалося, навіть зараз, після десятиліть миру і процвітання, Європа не має імунітету", – резюмував Порошенко.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявив, що результати референдуму Brexit не заважають євроінтеграції України.

"Я можу наголосити - європейським прагненням України нічого не загрожує. У нас буде безвізовий режим з Євросоюзом. Ми завершимо процедуру ратифікації угоди про асоціацію, розширимо секторальну співпрацю, імплементуємо угоду про асоціацію і реформи, які кардинально змінять нашу країну", - наголосив він.

ВідеоРозгляд безвізового режиму для України триває за планом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: