"Ніхто не дозволить зливати справи Майдану". Зеленський розповів, коли Рада розгляне зміни до закону про ДБР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, це питання має стати першим на порядку денному парламенту.

Зміни до закону про Державне бюро розслідувань щодо продовження розслідування злочинів проти учасників Революції гідності мають бути розглянуті Верховною Радою 3 грудня.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, виступаючи в ГПУ напередодні Дня працівників прокуратури, повідомляє пресслужба глави держави.

"Третього грудня першим питанням на порядку денному у Верховній Раді України будуть дуже важливі зміни до закону про Державне бюро розслідувань. Ніхто не дозволить зливати справи Майдану", - наголосив він.

За словами Зеленського, попри те, що від 20 листопада прокуратура позбавлена функцій слідства, вона має продовжити на належному рівні здійснювати процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях інших органів.

"Насамперед це стосується злочинів, вчинених на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках", - резюмував президент.

Нагадаємо, раніше у Державному бюро розслідувань створили підрозділ із розслідування злочинів, скоєних під час Революції гідності 2013-2014 років. Після того як ГПУ завершить усі процесуальні дії та передасть ДБР матеріали кримінальних проваджень, слідчі розпочнуть роботу.

23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався зокрема розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. Своєю чергою, Горбатюк заявив, що буде оскаржуватиме своє звільнення в суді. Він також вважає започатковану реорганізацію в ГПУ деструктивною і прогнозує, що такі кроки загальмують справи Майдану та справи корупціонерів часів Януковича.

Залиште свій коментар

Вибір редакції