Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ніхто не відбиратиме квартири в українців": Чорновол зловила Тимошенко на брехні

Депутат звинувачує лідера "Батьківщини" у невмисному перекручуванні фактів.

Народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол звинуватила лідера фракції "Батьківщини" Юлію Тимошенко у брехні про закон про спецконфіскацію.

Тимошенко на мітингу 8 грудня заявила, що згідно із цього закону, влада зможе відбирати майно в кожного українця. Чорновол спростовує цю заяву.

"Юлія Тимошенко продовжила цю фразу тим, що в кожного українця буде відбиратися квартира у разі несплати комунальних послуг. У тексті закону чітко вказується, що "стягненню підлягають кошти у готівковій та безготівковій формі, в національній та іноземній валюті, цінні папери, платіжні документи, банківські метали та дорогоцінне каміння, якщо їх вартість перевищує до 1000 розмірів мінімальної заробітної плати". Тут немає ніяких квартир", - сказала Чорновол в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

За словами депутата, заяви Тимошенко транслюватимуть телеканали, які належать оточенню екс-президента Віктора Януковича і кошти яких підлягають спецконфіскації.

Нагадаємо, 8 грудня Верховна Рада України не прийняла за основу урядовий проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів". Рішення підтримали лише 176 народних депутатів при 226 мінімально необхідних голосів парламентаріїв. Також депутати тричі голосували за направлення цього законопроекту до профільного комітету на доопрацювання, а також за напрямок суб'єкту законодавчої ініціативи, але ці пропозиції спікера не набирали більше 212 голосів.

Заступник міністра юстиції України Антон Янчук, представляючи законопроект у парламенті, пояснив, що мова йде про процедуру, при якій держава може стягнути активи, що належать особі, яка є підозрюваним або обвинуваченим у скоєнні корупційного злочину і ховається від слідства і суду. Таким чином, можна було б повернути незаконно отримане майно і гроші попередньої влади.

Відео Тимошенко бреше про закон про спецконфіскації – Чорновол

Залиште свій коментар

Вибір редакції