Ніхто не знав. Горбачов згадав, що сталося в день вибуху на ЧАЕС 30 років тому

Перший президент СРСР вважає, що в той день вчинити інакше було неможливо.

Перший президент Радянського Союзу Михайло Горбачов, як і 30 років тому, вважає, що в день катастрофи на Чорнобильській АЕС, як і в наступні дні, з боку керівництва країни було зроблено все можливе. Про це колишній Генсек розповів ТСН телефоном.

Горбачов впевнений, що з плином років інформацію про трагедію перекручують, звинувачуючи керівництво СРСР в навмисному заподіянні шкоди громадянам.

"Ніхто не знав. І перший день, і другий день, не знали, що сталося. Люди діяли як очманілі, не знаючи, що відбувається. Тому так і вийшло", - сказав Горбачов.

Поза межею. Вуличний художник намалював видовищний мурал у реакторі ЧАЕС

Колишній керівник країни відзначає, що про факт аварії громадянам повідомили, однак першотравневий парад не стали скасовувати, тому, що масштаби катастрофи були не зрозумілі.

"Перше поточне повідомлення було – що сталася аварія. А її масштаби, причини, і те, що там радіація, і те, що вона торкнулася інші райони – це було абсолютно незрозуміло", - заявив колишній Генсек.

Нагадаємо, сьогодні в Мережі у відкритому доступі з'явилися документи архіву СБУ про Чорнобильську трагедію. Серед них – документи про знайдені на АЕС несправності, а також про вжиті заходи по усуненню катастрофи.

В підземному переході столичній Європейській площі до річниці трагедії облаштували виставку, що обвинувачує держмашину у причинах і наслідках аварії.

ВідеоЯк Радянський Союз зустрів одну з наймасштабніший техногенних катастроф планети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: