Німеччина пояснила, навіщо їй потрібен "Північний потік-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німеччина побоюється за свою енергетичну незалежність.

Проект трубопроводу "Північний потік-2" важливий для забезпечення Німеччини енергією, і Росія є надійним постачальником, сказав парламентський державний секретар Міністерства економіки і енергетики ФРН Томас Барайс, пише Reuters.

Проти будівництва трубопроводу "Північний потік-2" виступають США, які загрожують санкціями інвесторам, в той час як низка європейських країн підтримують його, посилаючись на економічну вигоду.

"Я знаю, що США стурбовані... але все не так просто. Росія завжди була безпечним і надійним постачальником газу для Німеччини... Будівництво газопроводу Північний потік-2 має бути продовжено, тому що газопровід забезпечує безпеку поставок енергії в Європу", - сказав Барайс на саміті Bloomberg NEF Future of Energy у Лондоні.

Зазначається, що поставки газу до Європи через новий трубопровід почнуться наприкінці 2019 року і дозволять російському Газпрому припинити здійснювати транзит газу через Україну.

Нагадаємо, 24 вересня у Німеччині заявили, що не збираються відмовлятися від будівництва газопроводу "Північний потік-2" і закуповувати американський скраплений газ.

У липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США  таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме $3 млрд, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакет і наголошують, що його будівництвом є питанням безпеки всього ЄС.

ВідеоПарубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Інструмент економічного тиску. Не підтримувати "Північний потік-2" закликав главу норвезького Парламенту Андрій Парубій. Бо його будівництвом, певен спікер, Росія хоче ще більше підсадити Європу на енергетичну голку. Україна та Норвегія, каже, спільно мають протистояти як таким загрозам, так і інформаційним. Спікери домовилися співпрацювати в боротьбі з російськими кібератаками. 

Парубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції