Німецький політолог переконаний, що Путін вважає Меркель головною перешкодою для зняття санкцій з РФ

Чим сильнішою є криза в Росії, тим більше російська влада намагається відволікти людей від внутрішніх проблем.

Президент Росії Володимир Путін переконаний у залежності зняття санкцій з Росії від позиції канцлерки Німеччини Анґели Меркель. Про це пише Deutsche Welle.

На думку німецького політолога, експерта Німецького товариства зовнішньої політики Штефана Майстера, в адміністрації Путіна вважають, що саме Меркель стала головною перешкодою у знятті санкцій.

"На думку Путіна, головна проблема - Меркель. Якщо вона втратить владу через кризу з біженцями, в ЄС начебто не залишиться перешкод для зняття санкцій РФ", - йдеться в публікації.

Політолог підкреслив, що нинішні внутрішньополітичні процеси в Німеччині в певній мірі вигідні для Кремля.

На думку представник фракції ХДС/ХСС Родеріха Кізеветтера, який відповідає за зовнішню політику, ЗМІ в Росії, нагнітаючи серед росіян страх перед напливом біженців у Німеччині та Європі, російська влада хоче переконати населення, що Путін усе тримає під контролем - усупереч економічній кризі.

"Чим сильнішою є криза в Росії, тим більше російська влада намагається відволікти людей від внутрішніх проблем", - резюмував Кізеветтер. 

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала президента РФ Володимира Путіна вплинути на незаконні збройні формування на Донбасі, аби досягти прогресу у пошуках політичного вирішення ситуації на Сході України.

У Меркель наголосили, що розмова відбулася з ініціативи російської сторони.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: