Нинішні соратники Саакашвілі хочуть на його горбу зайняти президентське крісло – політтехнолог

Зерно конфлікту між союзниками вже закладено.

Нинішні соратники колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі - Юлія Тимошенко і Андрій Садовий - хочуть на його популярності пробитися у владу.

Таку думку в інтерв'ю ТСН.uа висловив російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

За його словами, Саакашвілі хоче продовжувати в Україні політичну кар'єру і в якості аргументу на свою користь як кандидата на посаду прем'єра або президента може привести свій досвід на посаді президента Грузії.

"Однак це зовсім не входить в плани його нинішніх соратників – від Юлії Тимошенко до Андрія Садового. Вони хочуть на його горбу самі зайняти прем'єрські і президентські посади, а його залишити у стороні. Тому зерно конфлікту між ними вже закладено", - вважається Бєлковський.

ВідеоУ справі прориву кордону Саакашвілі та його прихильниками з'явилася ще одна стаття

Нагадаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтею КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліцейських постраждали на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

Залиште свій коментар