Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніяких латифундистів і карабасів-барабасів: Гройсман категорично проти продажу землі іноземцям

Водночас глава Кабміну припускає, що потрошку продавати землю українцям можна.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за обмежений продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це глава уряду заявив у Верховній Раді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чиновник вважає, що землю не слід продавати іноземцям, але навіть українські фермери мають бути обмежені у кількості гектарів. "Не буде моєї ініціативи, я не дозволю продаж української землі. Я можу допустити єдине – щоб цю землю мав можливість купувати і продавати український фермер, і то в обмеженій кількості. І це повинен бути українець, а не іноземець. Я не буду прислужувати ніяким латифундистам і карабасам-барабасам", - заявив Гройсман.

Мораторій на продаж сільськогосподарських угідь депутати укотре продовжили до кінця року. У парламенті побоюються, що у разі запровадження вільного ринку землі, чорноземи перейдуть у власність транснаціональних корпорацій та великих агрохолдингів. Натомість їхні опоненти вказують, що мораторій насправді не заважає латифундистам прибирати до рук землю уже нині. Крім того, земельна реформа є однією з ключових умов співпраці України та МВФ.

ВідеоГройсман виступає за обмежений продаж земель сільськогосподарського призначення

Про це глава уряду заявив сьогодні у Верховній Раді. Прем'єр вважає, що землю не слід продавати іноземцям та навіть українські фермери мають бути обмежені у кількості гектарів. Мораторій на продаж сільськогосподарських угідь депутати вкотре продовжили до кінця року. 

Гройсман виступає за обмежений продаж земель сільськогосподарського призначення

Залиште свій коментар

Вибір редакції