Низка депутатів "Голосу" написали заяви про вихід із партії: дехто зробив це на шматку туалетного паперу

Низка депутатів "Голосу" написали заяви про вихід із партії: дехто зробив це на шматку туалетного паперу

Фото: Ольга Стефанишина (Facebook)

Частина нардепів заявили, що залишають партію та не братимуть участі у з'їзді партії, бо він формувався за лояльністю до керівництва.

Вранці 29 липня низка депутатів "Голосу" заявили про вихід із партії.

Відомо, що заяви про вихід з "Голосу" написали Олександра Устінова, Ярослав Юрчишин, Соломія Бобровська, Ольга Стефанишина, Юлія Клименко, Роман Лозинський та ще низка депутатів. Фото заяв вони оприлюднили у Facebook.

Як повідомила нардепка Олександра Устінова більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді "Голосу" та залишають партію. 

"На жаль керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада Голосу штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на з'їзді. З'їзд формувався виходячи не з кількості партійців та депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва", - написала вона і прикріпила заяву про виключення з партії.

Про вихід з партії також оголосила депутатка Ольга Стефанишина, відзначившись нетиповим оформленням своєї заяви про вихід з партії: нардепка написала її на шматку туалетного паперу. 

"Голосу більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини - Кіри Рудик, яка існує виключно на папері. На жаль - туалетному", – написала Стефанишина.

Нардеп Ярослав Юрчишин пояснив, що ситуація в середині "Голосу" ускладнюється вже майже рік.

"...Боротьба позицій можлива лише там, де є демократія. В Голосі керівництво партії відійшло від цих принципів майже рік тому і з цього часу ситуація лише ускладнюється. Тому я виходжу з партії і не буду легітимізувати своєю участю профанацію на яку партія перетворилася", - написав він.

Нагадаємо, на засіданні Ради 16 червня частина нардепів "Голоса" оголосили про розкол у фракції. Вони вирішили створити власне об'єднання, водночас залишаючись у складі фракції. До об’єднання увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

7 червня український теле- і радіоведучий та волонтер Сергій Притула оголосив, що залишає "Голос" і розкритикував керівництво партії.

Наразі партію "Голос" очолює Кіра Рудик: у березні 2020 року вона змінила на цій посаді Святослава Вакарчука, який заявив  про вихід з парламенту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація