Низка труднощів для киян та побажання депутатам: у Зеленського прокоментували призначення дати інавгурації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там радіють, що депутати змогли показати результат.

Прес-служба Володимира Зеленського вважає, що рішення Верховної Ради призначити інавгурацію на 20 травня спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Зеленського.

"Рішення Верховної Ради про призначення інавгурації Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня, допоможе закінчити період невизначеності для України. Депутати все ж змогли показати результат. Нехай їхнє рішення і спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких вдалося б уникнути, якби інавгурація відбулася у вихідний день", - заявили у Зеленського.

Водночас, там висловили сподівання, що надалі депутати ухвалюватимуть необхідні закони швидше, ніж це робили під час призначення дати інавгурації.

Нагадаємо, у Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога пропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонував, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонували провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція "Народний фронт" - там виступали за проведення інавгурації 28 травня. 

Зрештою, депутати проголосували за призначення інавгурації Зеленського на 20 травня. Таке рішення підтримали 315 депутатів.

ВідеоКоманда Зеленського незадоволена затвердженою датою інавгурації

Адже 20 травня - це понеділок. Тож урочисті заходи можуть спричинити транспортний колапс у столиці. Крім того, на 19 число уже встигли запросити гостей. На понеділок вони можуть не приїхати. Дмитро Разумков, радник обраного президента, наголосив, що депутати з Блоку Петра Порошенка обіцяли проголосувати за будь-яку дату інавгурації. Однак деякі з них за запропоновану Зеленським дату не проголосували.    

Команда Зеленського незадоволена затвердженою датою інавгурації

Залиште свій коментар

Вибір редакції