"Нормандська четвірка" не ставила підпис на жодному документі - Резніков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під комюніке також підписи не стоять.

Лідери країн під час "нормандського саміту" за підсумками зустрічі в Парижі 9 грудня не підписували жодних документів.

Про це повідомляє в інтерв'ю lb.ua заявив представник України в політичній підгрупі ТКГ Олексій Резніков.

Представник України переконує, що за результатами саміту лідери Німеччини, Франції, України та РФ ніде підписів не ставили. За його словами не підписували навіть спільне комюніке.

"Ніхто ніякого додаткового комюніке не підписував. Підписів ніхто не ставив на жодному документі", - сказав Резніков.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочалася зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а після 16-ї - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

О 16:00 була запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів, однак зустріч "четвірки" розпочалася на дві з половиною години пізніше. Також відбулися перші перемовини віч-на-віч Зеленського та Путіна.

Зустрічі тривали майже до опівночі за Києвом, після чого лідери "нормандської четвірки" дали разом пресконференцію та оприлюднили спільну заяву

Володимир Зеленський під час спілкування з пресою назвав головною перемогою саміту в Парижі обмін полоненими до кінця року у форматі всіх на всіх, але визнав, що цього "замало". Сторони під час зустрічей також обговорили "газове питання", контроль кордону на Донбасі, а також домовились про наступний саміт протягом чотирьох місяців.  

Повну хронологію перемовин "нормандської четвірки" читайте за цим посиланням

Відео Зеленський у "Право на владу" розповість про результати "нормандського саміту"

Чи став мир ближчим після довгоочікуваної зустрічі у Парижі? Які зобов’язання взяла на себе Україна, та чи виконає свої обіцянки Росія? Що відбувалось за лаштунками саміту, та чи існує непублічна частина домовленостей? Чи очікувати з 1 січня нової газової війни? Та коли буде покладено край епосі бідності? Про все це президент Володимир Зеленський говоритиме у ток-шоу "Право на владу".  

Зеленський у "Право на владу" розповість про результати "нормандського саміту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції