Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нормальним людям боятися нічого": Аваков пояснив дії правоохоронців під час воєнного стану

У МВС запевняють, що для пересічних громадян перепон і незручностей не буде.

Повна бойова готовність та посилений варіант несення служби всіх правоохоронців у кожному населеному пункті регіону, де діє воєнний стан. Так вирішили на координаційній нараді оперативного штабу органів системи МВС, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У десяти областях з'являться поліційні пости, а весь підозрілий транспорт перевірятимуть. Кордон та пункти пропуску також під посиленою охороною, в'їзд іноземців до України, насамперед громадян Росії, обмежили. Для громадян України жодної перешкоди для перетину кордону немає.

ВідеоМВС посилює заходи безпеки у регіонах, де введено воєнний стан

У кожному населеному пункті регіону, де діє воєнний стан, з'являться поліцейські пости, а увесь підозрілий транспорт перевірятимуть. Про це сьогодні йшлося на координаційній нараді оперативного штабу органів системи МВС. Кордон та пункти пропуску також під посиленою охороною. 

МВС посилює заходи безпеки у регіонах, де введено воєнний стан

"У нас немає паніки, ми робимо свою роботу, нам нема чого боятися – боятися мають злочинці та вороги. Нормальним людям боятися нічого. Своєю роботою на місцях ми повинні це показувати", - наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як повідомлялося, для воєнного стану визначені близько 300 лікарень по всій країні, куди в разі потреби будуть евакуйовувати військових, поліцейських та цивільних. У цих закладах має бути запас препаратів крові, необхідних медикаментів та резерв місць у відділеннях та реанімаціях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції