"Нормандський формат" збереться одразу після другого туру виборів – Порошенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про готовність до зустрічі повідомив президент.

Президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель погодилися провести зустріч в "нормандському форматі" після виборів глави української держави. Про це повідомив президент Петро Порошенко.

На його думку, місцем зібрання лідерів країн із великою імовірністю стане Франція. "Ми отримали абсолютно чітке повідомлення, що одразу після мого переобрання – ми переконані, що відкривається вікно можливостей – буде скликано засідання на найвищому рівні "нормандського формату". Найбільш імовірно, це відбудеться у Франції, якраз у п'яту річницю створення "нормандського формату" , - заявив Порошенко за підсумками зустрічі з главою французької держави.

Раніше в цей день Порошенко відвідав Берлін, де зустрівся з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. З Макроном також сьогодні мав зустріч переможець першого туру президентських виборів в Україні Володимир Зеленський.

ВідеоВперше за останні 16 місяців у Берліні відбудеться зустріч у "нормандському форматі"

Вперше за останні 16 місяців у Берліні збираються очільники МЗС чотирьох країн – Німеччини, Франції, України та Росії. У Німеччині очікують складних переговорів – про це в інтерв’ю газеті "Більд" заявив тамтешній міністр закордонних справ - Гайко Маас. Мають підняти, зокрема, питання про розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН. Сам дипломат – місію підтримує.

Вперше за останні 16 місяців у Берліні відбудеться зустріч у "нормандському форматі"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції