Нова очільниця Єврокомісії запевнила Зеленського, що санкції проти РФ залишаться до повного виконання Мінська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери провели телефонну розмову.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн запевнила, що Європейський Союз продовжуватиме безумовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це вона сказала у телефонній розмові із президентом України Володимиром Зеленським, яка відбулася 3 грудня.

"Санкції ЄС залишатимуться прив’язаними до повного виконання Мінських домовленостей і мають бути продовжені під час наступного засідання Європейської ради", – сказала фон дер Ляєн. 

Зеленський зі свого боку запевнив у незмінності євроінтеграційного курсу України і поінформував про результати активізації реформ в Україні та виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Урсула фон дер Ляєн та Володимир Зеленський погодилися продовжувати реалізацію домовленостей, досягнутих під час 21-го саміту Україна–ЄС. Зокрема, про перспективи укладення угоди між Україною та Євросоюзом про так званий промисловий безвіз та візит відповідної оціночної місії в Україну на початку наступного року.

Президент Єврокомісії підтвердила готовність ЄС і надалі підтримувати Україну в процесі реформ, а також співпрацювати у контексті надання Києву макрофінансової допомоги.

Як повідомлялося, 27 листопада Європейський парламент на пленарному засіданні затвердив склад Єврокомісії на нову п'ятирічку. Очолить вищий орган виконавчої влади Європейського союзу міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн. За запропонованих комісарів висловився 461 депутат, проти - 157, утрималися - 89. Всього в голосуванні брали участь 707 парламентаріїв. Нова Єврокомісія зможе стати до виконання своїх обов'язків 1 грудня, через місяць після раніше призначеного терміну.

Відео Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

Один з центральних органів ЄС очолила колишня міністерка оборони Німеччини. Вона змінить на посаді Жана-Клода Юнкера вже 1 листопада. Кандидатуру Урсули фон дер Ляєн підтримало більше половини членів новообраного європейського парламенту.  

Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції