Нова загроза: Меркель вважає, що потрібно зміцнити східний фланг НАТО

Німеччина збирається виділяти два відсотки ВВП на оборону.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що потрібно зміцнити східний фланг НАТО.

Про це пише Reuters.

Меркель виступає за діалог з Росією. Але в той же час вона заявила, що Берлін бачить "нові загрози" біля кордонів Європи і тому має намір збільшити військові витрати і зміцнити обороноздатність НАТО.

"Уряд Німеччини має виділяти два відсотки ВВП на оборонні витрати. Я вважаю, що це буде підтримано всім урядом", — зазначила канцлер.

Нагадаємо, що раніше канцлер Німеччини Ангела Меркельзаявила, що її країні доведеться значно збільшити витрати на оборону, щоб впоратися з зовнішніми загрозами.

"Це означає, що така країна як Німеччина, витрачає близько 1,2 відсотка ВВП на оборону, і США, які витрачають 3,4 відсотка, повинні будуть зближуватися за цим показником", — уточнила вона.

Раніше повідомлялося, що від можливої російської агресії країни Балтії і Польщі будуть захищати чотири батальйони. Рішення про дислокацію в цих державах багатонаціональних сил вже прийнято, залишилися формальності. В кожну з країн на східному фланзі НАТО направлять додатково до тисячі бійців.

Міністр закордонних справ Німеччини критикує НАТО за навчання у Польщі

Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що вишкіл "Анаконда-2016", в якому взяли участь більше 30 тисяч військових, був контпродуктивним. За легендою, війська НАТО захищали Польщу від загрози зі Сходу. Але Штайнмаєр назвав ці маневри символічним парадом танків, який аж ніяк не сприяє безпеці регіону.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що на саміті НАТО у Варшаві будуть прийняті переломні рішення у питанні присутності сил Північноатлантичного альянсу в Східній Європі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: