Нова заступниця Авакова прокоментувала реакцію українців на своє призначення у 24 роки. Ексклюзив ТСН

Анастасія Дєєва не сприймає призначення як привілей.

Нову заступницу міністра МВС Анастасію Дєєву не бентежить увага українців до її віку.

Про це 24-річна Дєєва повідомила в ексклюзивному коментарі ТСН.

"Ні, не бентежить. Я була до цього абсолютно готова. Мені шкода, що люди так реагують. Я не хочу створювати комусь якісь незручності, але я вже два роки працюю над реформуванням Міністерства внутрішніх прав. Це проекти, які я запустила і які ще з нашою командою запустимо. Я в них не сумніваюсь. І тому, мабуть, треба пережити просто", - зазначила заступниця міністра Авакова.

Анастасія Дєєва також заявила, що своє призначення не сприймає як привілей. "Я вам розкажу про свої почуття абсолютно відверто. Щойно люди почнуть ставитися до посади, не як до місця, а почнуть ставитися як до функції, до важкої роботи. Державна служба - не просто якийсь привілей, а це позиція, на якій потрібно працювати, реалізовувати проекти. Тоді ми зрушимося з точки", - сказала вона. 

В Арсена Авакова з’явилася нова 24-річна заступниця

Керувати питаннями євроінтеграції у МВС відтепер буде Анастасія Дєєва. Дівчина в політиці відносно давно. Ще студенткою по одній із програм пройшла стажером до Верховної Ради України. Працювала із Леонідом Кожарою та Екою Згуладзе. Тепер і Аваков узаконив професійні стосунки із 24-річною співробітницею.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: