Нові "плівки Деркача": за що Байден сварив владу України та як Путін "обіймав" Порошенка

Нові "плівки Деркача": за що Байден сварив владу України та як Путін "обіймав" Порошенка

УНІАН

Нардеп переконує, що ці записи до нього потрапили від "журналістів розслідувачів" і їх вже передали до правоохоронних органів.

9 липня народний депутат Андрій Деркач разом зі старшим групи прокурорів Генпрокуратури України з розслідування економічних злочинів режиму Януковича 2016-2019 років Констянтином Куликом оприлюднив чергову частину плівок з начебто розмови між п'ятим українським президентом Петром Порошенком та тодішнім віцепрезидентом США Джо Байденом, а також нібито розмову між Порошенком і Путіним.

ТСН.ua зібрав усе, про що йшла мова на аудіозаписах. 

Розмова нібито Порошенка з Путіним

За словами Деркача, 30 квітня 2015 року, за два місяці після боїв за Дебальцеве, нібито між Порошенком і Путіним відбулася доброзичлива телефонна розмова під час якої обидва президенти обмінювалися жартами та обговорювали питання миротворців на Донбасі, Мінські зустрічі та "економічні перспективи".

На записах нібито Порошенко вітає Путіна з Днем солідарності трудящих та жартує.

- З прийдешнім, я не знаю там, раніше називалося Днем солідарності трудящих. Тому, я не знаю в Росії змінили цю назву чи ні.

- Та х..н його знає.

- (Сміється). ми з вами люди, що трудяться, може і до солідарності прийдемо.

- Офіційно в нас називається Свято весни і труду. Ось так.

- Ось як? Романтично.

Також обговорювали "внутрішні справи України", де нібито п'ятий президент зазначив, що "чим далі тим легше" і "довгих черг на посаду українського президента не спостерігається".

"Добре, Володимир Володимирович, тисну руку. Дуже дякую" -  каже голос, схожий на Петра Порошенка.

"Обіймаю. До побачення", - відповідають з іншого боку. 

Нардеп Деркач опублікував нібито розмову Порошенка і Путіна за два місяці після боїв за Дебальцеве

Нардеп Деркач опублікував нібито розмову Порошенка і Путіна за два місяці після боїв за Дебальцеве

Розмова нібито Порошенка з Байденом

  • Зокрема на "плівках" йдеться про те, що п'ятий президент України нібито влітку 2016 року за допомогою ЗСУ і розвідки готував диверсійні та терористичні атаки у окупованому Криму проти населення і нібито українські спецслужби намагалися підірвати дамбу через озеро Сиваш, що викликало занепокоєння у США. Своєю чергою голос, схожий на Байдена, висловив несхвальну позицію на такі дії України з боку американського президента та запевнив Порошенка, що намагатиметься переконати Барака Обаму у тому, що українська влада вжила усіх заходів, щоб запобігти виникненню подібних інцидентів.

"Голова Вашої військової розвідки отримав чіткий сигнал від нас щодо категоричного несприйняття запланованої диверсійної операції проти військових об'єктів на території Росії. І мені відомо, що Крим - це Україна і він незаконно окупований. Але ми переконані, що збільшення ціни окупації для Росії має відбуватися виключно за рахунок дипломатичних зусиль, а не військових чи диверсійних операцій"

йдеться на плівках.
  • Петро Порошенко обговорював із Джо Байденом керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа на президентських виборах 2016 року Пола Манафорта, якого у 2018 році посадили до в'язниці за банківське і податкове шахрайство і змову проти США через його лобістську діяльність. За словами Порошенка, взяти радника Януковича в команду Трампа було поганою ідеєю. "І ще одна річ, лише як жарт. Ми опублікували документи колишньої Партії регіонів. Як я зрозумів, один із ключових радників пана Трампа, Пол Манафорт подав у відставку сьогодні... Як на мене, було поганою ідеєю взяти радника Януковича в команду Трампа".

Окрім цього, нардеп Андрій Деркач заявив, що Петро Порошенко на посаді президента створив в Україні організовану злочинну групу (ОЗГ). "Порошенко сформував ОЗГ, у тому числі за участю окремих представників Збройних сил в особі тодішнього керівника ГУР Міноборони Валерія Кондратюка", – сказав Деркач. За його словами, Кондратюк, який зараз обіймає посаду голови Служби зовнішньої розвідки України, брав участь у плануванні терактів і диверсій проти мирних жителів, і тому має бути звільнений.

Також народний депутат заявив, що Порошенко досі має вплив на центральні органи державної влади і може призначати своїх людей на державні посади при допомозі "корумпованих представників Демократичної партії США".

"У Порошенка залишився колосальний вплив на державні органи влади. З допомогою кураторів в особі окремих корумпованих представників Демократичної партії США він здатний призначати і розставляти своїх людей при президенті Зеленському"

наголосив Деркач

Нагадаємо:

  • Раніше, 19 травня ексрегіонал Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, на яких нібито записані розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. ДБР відкрило справу через прослуховування нещодавно оприлюдненої розмови.
  • Згодом він опублікував іще одну частину аудіозаписів нібито розмови Петра Порошенка та Джо Байдена. На записах співрозмовники обговорюють кредитні гарантії МВФ, підвищення тарифів та недоторканність голови Нафтогазу Андрія Коболєва.

Чому у свій час Петро Порошенко привітав Путіна з днем Росії – Секретні матеріали

Чому у свій час Петро Порошенко привітав Путіна з днем Росії – Секретні матеріали
Наступна публікація