Нові призначення в СБУ: Баканов отримав першого заступника

Дата публікації
Перегляди
2997
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нові призначення в СБУ: Баканов отримав першого заступника

Фото: УНІАН

Раніше Бухарєв був головою СЗР.

Першим заступником голови Служби безпеки України став 50-річний Владислав Бухарєв. Раніше він обіймав посаду очільника Служби зовнішньої розвідки.

Відповідний наказ підписав президент Володимир Зеленський.

"Призначити Бухарєва Владислава Вікторовича першим заступником Голови Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України", - мовиться в документі.

Крім того, наказом №683/2019 Зеленський призначив також очільника Департаменту контррозвідки СБУ. Очолив його Олександр Руснак.

Зазначимо, що Владислав Бухарєв здобував освіту в Київському вищому військовому інженерному училищі зв'язку, інституті підготовки кадрів СБУ та Сумському державному університеті. Має спеціальне звання — генерал-лейтенант податкової міліції, а також військове звання — генерал-лейтенант. Бухарєва у 2014 році було призначено начальником Головного управління СБУ з боротьби з корупцією і організованою злочинністю. Від грудня 2007 до березня 2010 року він був першим заступником голови Державної податкової адміністрації й очолював податкову міліцію.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада проголосувала за призначення головою Служби безпеки України Івана Баканова. Його кандидатуру до парламент вніс президент України Володимир Зеленський. Підтримали його призначення 319 народних депутатів. 

Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2997
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація