Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нові санкції проти Заходу: Росія заборонила імпорт свиней та м’ясних субпродуктів зі США та ЄС

Окрім цього під заборону потрапили продукти з Канади та низки інших європейських країн.

Росія розширила санкції проти західних країн і заборонила імпорт живих свиней і субпродуктів з країн Євросоюзу, США, Канади і деяких інших країн.

Відповідна постанова від 25 жовтня оприлюднена на сайті уряду у п’ятницю, 27 жовтня.

"До переліку сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, заборонених до ввезення в Росію, включені живі свині, а також окремі види харчових субпродуктів і жирів сільськогосподарських тварин", - йдеться у документі.

Як вважають у російському уряді, введені обмеження на ввезення товарів не позначаться на забезпеченні внутрішніх потреб Росії.

Також у РФ уточнили, що заборона поширюється на живих свиней (за винятком чистопородних племінних тварин); свіжі, охолоджені або заморожені харчові субпродукти великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, ослів, мулів або лошаків (за винятком товарів для виробництва фармацевтичної продукції); не витоплені або не витягнуті іншим способом, свіжі, охолоджені, заморожені, солоні, в розсолі, сушені або копчені свинячий жир, відокремлений від пісного м'яса, і жир свійської птиці; жир великої рогатої худоби, овець або кіз; неемульговані чи незмішані, або не виготовлені будь-яким іншим способом лярд-стеарин, лярд-ойль, олеостеарин, олео-ойль і тваринне масло.

Окремо в уряді нагадали, що до Росії заборонено ввозити сільськогосподарську продукцію, сировину і продовольство зі США, країн Європейського союзу, Канади, Австралії, Королівства Норвегія, України, Республіки Албанія, Чорногорії, Республіки Ісландія і Ліхтенштейну.

Як повідомлялося раніше, влітку Путін подовжив санкції проти Європейського союзу до 31 грудня 2018 року. Обмежувальні заходи з боку ЄС, США і ряду інших країн вперше були введені в 2014 році і були пов'язані з анексією Криму, а також бойовими діями на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції