Новим голодуванням Савченко може швидко добити себе – сестра

Новина про поновлення ув'язненою голодування стала шоком для родини льотчиці.

Полонена українка Надія Савченко відновила голодування після 10-денної перерви. Цього разу вона обіцяє утримуватися від їжі до переможного кінця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські медики, які обстежили ув'язнену, констатували силу її духу та відносно задовільний стан здоров'я. І попередили, що поновлення голодування може обернутися непоправними наслідками.

"Там уже органи настільки стерті, що якщо людина почне зараз знову не їсти – швидко доб'є себе. Цього неможна робити", - каже сестра бранки Віра Савченко.

Адвокат Надії вважає, що лікарі дали достатнє обґрунтування того, що вихід із такого важкого і тривалого голодування слід здійснювати в медзакладі під фаховим контролем. Натомість українку досі тримають у СІЗО.

"Вона хоче, щоби її звільнили як людину невинувату. І вважає, що слідчий комітет несе відповідальність за те, що вона залишається у в'язниці без жодних на те підстав", - прокоментував ситуацію Марк Фейгін.

"Ми затамували подих, намагаємося зрозуміти ситуацію", - каже сестра Надії.

Раніше у мережі з'явився лист Савченко про відновлення голодування.

Кореспондент ТСН Марина Макущенко

Надія Савченко знову протестує

Сьогодні вона зупинила процес свого відновлення  після майже тримісячного  голодування, і знову відмовилась від їжі. І це після того, як сьогодні вранці українська делегація лікарів звітувала її матері про задовільний стан доньки та перспективи одужання за два місяці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: