Новим лідером "БПП" у парламенті може стати скандальний Кононенко – ЗМІ

Коненка поновили на посаді заступника лідера "БПП" сьогодні

У разі, якщо лідера фракції БПП у Верховній Раді Юрія Луценка призначать на посаду генерального прокурора, то його місце може посісти нещодавно відновлений на посаді заступника лідера фракції, бізнес-партнер президента Ігор Кононенко, пише "УП".

Такий розвиток подій буде цілком логічним, позаяк Кононенко автоматично виконуватиме обов'язки лідера політсили у парламенті, як перший заступник Луценка.

Нагадаємо, що Кононенка відновили у посаді сьогодні на засідання фракції. Лише один член "БПП" проголосував проти поновлення бізнес-партнера президента на посаді заступника лідера фракції.

При цьому, у ЗМІ поширилась інформація, що Юрія Луценка можуть призначити генпрокурором вже сьогодні.

Верховна Рада України підтримала законопроект щодо кваліфікаційних вимог для генерального прокурора. Цим законопроектом передбачено, що на посаду генерального прокурора України може бути призначений громадянин України, який має вищу освіту та стаж роботи в галузі права, або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років.  Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років. Документ вже підписав президент Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: