Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новинський розповів, що робитиме у разі зняття недоторканності

Нардеп називає ГПУ "органом політичної інквізиції".

Народний депутат Вадим Новинський розповів, що робитиме у разі зняття з нього депутатської недоторканності.

Про це він повідомив в ефірі 112 Україна.

"Я прийму будь-яке рішення Верховної Ради, я прийму спокійно і з країни нікуди їхати не збираюся. Мене півроку психічно атакують, щоб я поїхав з країни, щоб можна було спокійно сфабрикувати цю справу і зробити обвинувальний вирок суду за моєї відсутності", - заявив він.

"Я буду перебувати у країні, я буду співпрацювати із слідством й надалі, як я раніше співпрацював. Я ніколи не ховався за депутатської недоторканністю", - наголосив Новинський.

За його словами, справу проти нього слід закрити, адже вона безпідставна.

"Там немає жодного доказу моєї провини. Повторюю, жодного. Є лише припущення слідчих ГПУ", - заявив він.

Нагадаємо, Рада розгляне зняття недоторканності з Новинського 8 грудня. 6 грудня регламентний комітет Верховної Ради ухвалив рішення направити до зали парламенту подання ГПУ щодо притягнення нардепа Вадима Новинського до кримінальної справи.

За твердженням генпрокурора Юрія Луценка, регламентний комітет не хотів пропускати подання на голосування, вимагаючи розкрити матеріали справи. 

Раніше Луценко заявив про "кришування" Новинського з боку політиків. "Я взагалі вважаю "кришування" неприпустимим, а у справі Януковича – ще більше", – сказав Луценко. В той же час він не захотів називати політичні сили чи людей, які, на його думку "кришують" Новинського.

У коментарі журналістам генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що народні депутати шукають причини, щоб не ухвалювати рішення про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського. "Депутати бояться казати "так" і бояться казати "ні", і роблять так, щоби перепихнути цю проблему на мене, підштовхуючи мене – або поруш КПК (Кримінальний процесуальний кодекс), або не отримаєш відповіді", - сказав він.

Вадим Новинський проходить у справі про незаконне позбавлення волі помічника нині вже покійного митрополита УПЦ МП Володимира - Олександра Драбинка. За версією слідства, Новинський був співорганізатором викрадення для зміни керівництва Української православної церкви Московського патріархату 2013-го року.

Відео У Верховній Раді спробують позбавити недоторканності Вадима Новинського

Залиште свій коментар

Вибір редакції