Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новинський заявив, що на прохання Порошенка Янукович дав йому громадянство України

Нардеп показав листа, у якому сказано: "За особливі заслуги перед Україною прошу надати громадянство Новинському".

Народний депутат Вадим Новинський заявив, що громадянство України екс-президент Віктор Янукович дав йому на прохання нинішнього президента Петра Порошенка.

Про це нардеп заявив з трибуни Верховної Ради, коментуючи подання генерального прокурора Юрія Луценка на позбавлення Новинського депутатської недоторканності, передає Українська правда.

"У поданні Генеральної прокуратури написано, що Янукович, задумавши свій злочинний план, надав мені громадянство. То я хочу сказати генеральному прокурору, щоб він це знав: підставою для надання мені громадянства колишнім президентом України було прохання міністра економіки в уряді Азарова – Петра Олексійовича Порошенка", – повідомив Новинський.

"Ось цей лист і ось його підпис. Тут сказано, що "За особливі заслуги перед Україною прошу надати громадянство Новинському", – показав документ нардеп.

"То, напевно, виходить, що членом тієї злочинної групи, яка задумала цей злочинний план зі скинення митрополита Володимира, є й президент Порошенко", – наголосив він.

Він надав продемонстрований лист керівництву Верховної Ради.  

Повідомляється, що 6 грудня регламентний комітет визначив недостатніми аргументи Генпрокуратури – і відмовився рекомендувати Верховній Раді позбавити Новинського недоторканності.

Нагадаємо, у парламенті сьогодні, 8 грудня спробують позбавити недоторканності депутата від Опозиційного блоку Вадима Новинського. Всі фракції, окрім Опоблоку, готові підтримати таке рішення.

Новинському закидають тиск на православну церкву Московського патріархату в інтересах політичної верхівки - зокрема, йдеться про утримування в неволі без можливості доступу до хворого митрополита Володимира його особистого помічника Олександра Драбинка. Новинський своєї вини не визнає, справу називає політично вмотивованою, але обіцяє залишатися в Україні і співпрацювати зі слідством. Генпрокурор Луценко і спікер Парубій вважають, що цю справу має вирішити суд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції