Новий глава адміністрації Путіна зацікавив юзерів матеріалом про таємничий прилад нооскоп

"Нооскоп" використовує принцип "російської матрьошки", - говориться в статті.

Юзерів зацікавила стаття, яку новий глава адміністрації російського президента Антон Вайно опублікував у 2012-му році в журналі "Економіка і право" під назвою "Капіталізація майбутнього". Наприклад, там згадано "Університет національної безпеки США", але пошуковики за цими чотирма словами нічого не дають.

Про це йдеться у блозі Леоніда Ляліна на "Открытой России".

Також у статті є згадка про таємничий прилад "нооскоп". Сам прилад нібито описаний у 50 патентах, посилання на які не наводяться.

Автор статті пише: "Конструктивно нооскоп використовує принцип "російської матрьошки", цього яскравого образу геосфер — концентричних оболонок різної густини і складу, складових Землі".

Під назвою статті наведено адресу електронної пошти — oet2004@yandex.ru. Передбачається, що це пошта автора, і, ймовірно, це не - Антон Вайно.

Адже пошук за цією поштою дає посилання на чимало статей різних авторів за тематикою, близькою до економіки і права.

Як повідомлялося раніше, 12 серпня, президент Російської Федерації Володимир Путін змінив склад Ради безпеки Росії. Про це повідомляє прес-служба Кремля. Так, до складу Ради увійшов призначений керівником адміністрації президента Росії Антон Вайно. Він став постійним членом Ради безпеки.

ВідеоПутін назначив нового очільника Адміністрації президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: