Новий глава адміністрації Путіна зацікавив юзерів матеріалом про таємничий прилад нооскоп

"Нооскоп" використовує принцип "російської матрьошки", - говориться в статті.

Юзерів зацікавила стаття, яку новий глава адміністрації російського президента Антон Вайно опублікував у 2012-му році в журналі "Економіка і право" під назвою "Капіталізація майбутнього". Наприклад, там згадано "Університет національної безпеки США", але пошуковики за цими чотирма словами нічого не дають.

Про це йдеться у блозі Леоніда Ляліна на "Открытой России".

Також у статті є згадка про таємничий прилад "нооскоп". Сам прилад нібито описаний у 50 патентах, посилання на які не наводяться.

Автор статті пише: "Конструктивно нооскоп використовує принцип "російської матрьошки", цього яскравого образу геосфер — концентричних оболонок різної густини і складу, складових Землі".

Під назвою статті наведено адресу електронної пошти — oet2004@yandex.ru. Передбачається, що це пошта автора, і, ймовірно, це не - Антон Вайно.

Адже пошук за цією поштою дає посилання на чимало статей різних авторів за тематикою, близькою до економіки і права.

Як повідомлялося раніше, 12 серпня, президент Російської Федерації Володимир Путін змінив склад Ради безпеки Росії. Про це повідомляє прес-служба Кремля. Так, до складу Ради увійшов призначений керівником адміністрації президента Росії Антон Вайно. Він став постійним членом Ради безпеки.

Путін назначив нового очільника Адміністрації президента

Ним став виходець з Естонії Антон Вайно. Постать у політиці не дуже відома. 10 років він працював із Путіним. До останнього був замом екс-глави Адміністрації Сергія Іванова. Той нібито сам попросився у відставку і саме Вайно рекомендував на свою посаду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: