Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий керівник Держгеокадастру отримав від прем'єра низку важливих завдань

Башлик пообіцяв боротися з корупціонерами у відомстві.

За два наступні місяці в Держгеокадастрі має бути проведена ретельна перевірка. Керівний склад мають оновити через прозорі відкриті конкурси.

Таке завдання перед новим головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денисом Башликом поставив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає "Урядовий портал".

Своєю чергою новий керівник Держгеокадастру, заявив, що має намір перевести всі сервіси відомства в онлайн-формат й відкрити його дані. Він також обіцяє узятися за корупціонерів структури. Як пише УНІАН, Башлик запевнив, що у відомстві "не буде клану недоторканих і усі працюватимуть у рівних умовах".

"Переведення всіх адміністративних послуг в онлайн-формат, відкриття даних земельного кадастру, додавання нових шарів на карті... запровадження повного контролю якості стане основою для нового Держгеокадастру", - сказав Башлик.

За словами нового керівника відомства, конкурси на вакантні посади у територіальних органах Держгеокадастру оголосять упродовж поточного місяця. Вони відбудуться у новому форматі - онлайн-співбесіди.

Крім того, прем’єр дав завдання новому очільнику наступного року завершити ортофотозйомку, а влітку 2020 року закінчити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення.

"Це стане гарною основою для наповнення кадастрів, ми матимемо так звану Big data, що є незамінною для ефективного запуску земельної реформи", - наголосив Гончарук.

Нагадаємо, Башлика на посаду нового очільника Держгеокадастру уряд затвердив 20 листопада.  До слова, 14 листопада Верховна Рада України проголосувала у першому читанні за законопроєкт №2194, який передбачає зміни у земельному кодексі, зокрема ліквідацію Держгеокадастру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції