Новий прем'єр Молдови не збирається йти у відставку

Опозиція після присяги Філіпа погрожувала блокувати дороги.

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп, який минулого тижня прийняв присягу на тлі масштабних протестів, відмовився залишати свій пост на вимогу опозиції.

Філіп заявив, що у політичної еліти Молдови в умовах багатомісячної кризи влади і економічних проблем просто не залишилося б часу на повноцінні вибори, якщо б він покинув свій пост.

"Якщо б сьогодні ми пішли у відставку, парламенту дали три місяці на формування нового кабінету. Це означає, що протягом чотирьох місяців політики боролися б за місце в уряді. Ситуація загрожувала б глибокою економічною і соціальною кризою. Цілком можливо, що в Молдові на чотири місяці перестали платити зарплату", - сказав Філіп.

Говорячи про вуличні протести - опозиція після присяги Філіпа погрожувала, зокрема, блокувати дороги - прем'єр сказав, що уряд буде протистояти маніфестантам на вулиці.

Уряд Філіпа прийняв присягу вночі. Напередодні демонстранти, які виступали проти нового кабінету міністрів, прорвалися в парламент. Прес-служба президента повідомила про те, що новий уряд приступив до роботи.

Нагадаємо, 20 січня парламент Молдови підтримав кандидатуру Павла Філіпа на посаду прем'єр-міністра і затвердив склад уряду без обговорення.

Під парламентом в цей час проходив мітинг проти обрання Філіпа прем'єром. Протести тривають досі.

Молдовою прокотилися масові протиурядові протести

ВідеоМітингувальники у Молдові пішли на штурм парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: