Новий прогноз щодо безвізу з ЄС. Клімкін пообіцяв позитивне рішення у жовтні-листопаді

Фактично візи скасують за кілька місяців.

За прогнозами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, рішення про введення безвізового режиму між Україною та ЄС буде прийнято в жовтні або листопаді 2016 року.

Міністр нагадав, що на цьому етапі рішення не залежить від України, яка вже виконала свої зобов'язання перед ЄС, передає "112 Україна".

"Я вважаю, що у нас буде рішення в жовтні-листопаді позитивне. Коли воно буде фактично працювати - думаю, що буде працювати за кілька місяців", - заявив Клімкін.

Раніше міністр юстиції України Павло Петренко заявив про позитивні результати переговорів з єврокомісарами Йоханессом Ханом і Вірою Юровою, які підтвердили оптимістичні прогнози щодо отримання Україною безвізового режиму в найближчі тижні.

Україна стала на крок ближче до безвізового режиму з ЄС

Комітет Європарламенту із внутрішніх справ проголосував за внесення України до переліку країн, для громадян яких Європа відкриє свої кордони. Рішення ухвалили на основі доповіді болгарської євродепутатки Марії Габріел. Результати цього голосування – проміжні. Згідно з процедурами Євросоюзу, остаточне рішення простою більшістю голосів ухвалюватиме вже безпосередньо Європарламент наприкінці жовтня.

Нагадаємо, 8 вересня комітет Європарламенту з правових питань підтримав рішення про надання Україні безвізового режиму.

Зазначимо, що це не перший оптимістичний прогноз чиновників про отримання Україною безвізового режиму. 19 вересня єврокомісар Хан заявив, що візи для українців Брюссель скасує вже у жовтні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: