Новий скандал із Тищенком: нардеп запевняє, що його ресторан працює як "штаб" для особистих зустрічей

Новий скандал із Тищенком: нардеп запевняє, що його ресторан працює як "штаб" для особистих зустрічей

Фото: УНІАН

Він каже, що жодних порушень у роботі закладу немає.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко заявив, що в його ресторані "Велюр" у центрі Києва проходять особисті зустрічі.

Так він відреагував на розслідування Bihus.info, де йдеться про роботу ресторану попри карантин та заборону.

"Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану "Велюр". І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так", - запевняє депутат.

"Так, справді в ресторані "Велюр" іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте - "особисті зустрічі". Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів", - заявив Тищенко.

Він запевняє, що жодних порушень у роботі закладу немає і він суворо дотримується карантинних заходів.

"У "Велюрі" ж я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму ... перетворення міста Києва", - переконує депутат.

Також він натякнув, що розслідування проти нього може бути замовним. "Зрозуміло, якщо є "інформаційне замовлення", правда нікому не потрібна", - скаржиться Тищенко.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Жизнь проста. И вранье в этой жизни отлично продаётся. Я, конечно, прекрасно понимаю, что сейчас время «медиа-охоты», фейков, скандалов. Но иногда все слишком банально. Журналисты Бигус.инфо якобы поймали меня на горячем возле ресторана «Велюр». И косвенно сделали вывод о том, что мне карантинные законы не писаны. Само собой это не так. А поэтому и приходится периодически срывать лживые маски. Да, действительно в ресторане «Велюр» иногда проходят личные встречи. По слогам читайте - «личные встречи». Единичные встречи. Это своеобразный такой штаб. Но ресторан не работает для посетителей. Нет никаких нарушений и близко. Я строго придерживаюсь карантинных мероприятий и уверен, что только разрыв социальной дистанции и временное ограничение общественной активности позволит нам сдержать распространение инфекции... В Велюре же я встречаюсь со своими помощниками. С небольшим количеством людей, которые так или иначе готовят обширную программу... преобразования города Киева. Потому что я категорически устал жить в неопрятном и все более неуютном городе. Я хочу другого качества жизни... PS. Разумеется, если есть «информационный заказ», правда никому не нужна. Но мне сейчас невероятно стыдно от того, что мои редкие, единичные гости вынуждены выходить из ресторана... голодными. Это так мне не свойственно. Но время диктует свои правила ☝️

Допис, поширений Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko)

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі Bihus.info неодноразово помічали, як до ресторану "Велюр" під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони помітили, як у "Велюр" приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників "Метінвесту" Віталій Кисіль.

Водночас самі журналісти також намагались забронювати столик у ресторані, але їм відмовили, зазначивши, що "Велюр" зачинений на карантин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація