Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нового обличчя на Банковій недостатньо": Вакарчук розповів про майбутні стосунки із Зеленським

За його словами, президент мусить виконати свої обіцянки.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що його нова партія "Голос" підтримуватиме більші зміни, ніж пропонуватиме новий президент Володимир Зеленський, а також "змусить його відповідати", якщо він не виконає свої обіцянки.

Про це він розповів під час презентації своєї партії 16 травня на Старокиївській горі.

"Я скажу вам так: якщо президент пропонуватиме зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо він забуде про свої обіцянки, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам потрібні справжні зміни, а не їх імітація", - заявив Вакарчук.

Він також зазначив, що президент повинен бути підзвітний народові. Водночас, його партія не покладає великих надій на нього.

"Стара політика – це сліпа віра у нового президента. Ми це проходили у 2004-му, ми це проходили у 2014-му. І ми з вами заплатили велику ціну за те, щоб усвідомити: нового обличчя в кабінеті на Банковій недостатньо. Ми не покладаємо всіх надій на президента. Ми віримо в народ. А президент має бути підзвітним народові", - підкреслив Вакарчук.

Нагадаємо, 16 травня співак Святослав Вакарчук оголосив про створення своєї партії "Голос". Він також наголосив, що разом із нею візьме участь у майбутніх парламентських виборах.

ВідеоЙога і котики: Святослав Вакарчук нарешті відкрив офіційний акаунт в Instagram

На свій День народження Святослав Вакарчук вирішив зробити подарунок фанатам і відкрити офіційну сторінку в мережі Instagram. Про що був його перший пост і як відреагували прихильники - дивіться в сюжеті.

Йога і котики: Святослав Вакарчук нарешті відкрив офіційний акаунт в Instagram

Залиште свій коментар

Вибір редакції