Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новопризначений секретар РНБО прокоментував повернення Саакашвілі громадянства

Данилюк заявив, що було відновлено справедливість.

Повернення Міхеілу Саакашвілі українського громадянства стало актом відновлення справедливості. Про це під час брифінгу заявив новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк.

Як зазначив Данилюк, хоча до постаті Саакашвілі може бути різне ставлення, однак президент зважав у своєму рішенні лише на правовий бік справи.

"Важливо одне - що було порушено закон (під час позбавлення Саакашвілі громадянства). Те, як поступили з Міхеілом, точно не було прикладом, як країна має поводитись зі своїм громадянином. Тому цю справедливість  було відновлено. Далі це не питання, які плани Володимира Зеленського (щодо Саакашвілі), він просто відновив верховенство права в Україні в цьому питанні", - наголосив Данилюк.

Сьогодні, 28 травня, президент України Володимир Зеленський своїм указом повернув громадянство екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі. Той анонсував своє повернення на середу, 29 травня. Прикордонники до політика претензій не мають і пропустять його у аеропорту.

ВідеоЗеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

На сайті президента Володимира Зеленського з'явився указ, який вносить зміни до указу президента Порошенка і відновлює грузинському політику українське громадянство. За офіційною інформацією, лишили Саакашвілі громадянства через те, що він нібито надав недостовірні дані про себе. Іншою причиною називають особистий конфлікт з Петром Порошенко.  

Зеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції