Нову заступницю Авакова призначили з порушеннями – Геращенко

Ірина Геращенко заявила, що в анкеті Дєєвої вказані недостовірні дані. 

Новий заступник міністра МВС 24-річна Анастасія Дєєва була призначена на посаду з порушеннями.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Заступника міністра з питань євроінтеграціі, попри процедуру, не узгодили з профільним віце-прем'єром з питань євроатлантичноі інтеграціі. Процедура призначення пройшла поза конкурсом", - написала Геращенко.

Окрім того, вона заявила, що в анкеті вказані недостовірні дані. І це, своєю чергою, "не сприяє ані євроінтеграціі, ані командній роботі уряду". 

Нагадаємо, 10 листопада стало відомо про призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції.

В декларації Дєєвої говориться, що у 2015 році вона отримала 4387 грн доходів, з них 4380 грн склала стипендія, ще 7 грн – дивіденди і відсотки. Крім того, вона вказала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном. За інформацією "Українських новин", до переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де, за її словами, займалася зеленими технологіями.

Згодом з'явилися відомості про те, що Дєєва працювала у глави МЗС за часів Януковича

10-річний стаж у 24 роки: нова заступниця Авакова викликала скандал у соцмережах

Керувати питаннями євроінтеграції у Міністерстві внутрішніх справ відтепер буде 24-річна Анастасія Дєєва. Ще студенткою вона по одній із програм пройшла стажером до Верховної Ради України. Потім працювала із міністром закордонних справ Леонідом Кожарою. У 2014-му на рік їздила до Швеції, де займалась проектом зелених технологій. Користувачі активно обговорюють, як у 24 роки можна мати 10-річний трудовий стаж, а також її легковажні публікації в дні, коли йшли розстріли на Майдані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: