Нуланд за зачиненими дверима розповіла Сенату про її переговори з Сурковим

Слухання проходить в секретній обстановці.

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд за закритими дверима в Сенаті обговорює переговори, які вона нещодавно провела з російськими чиновниками.

Про це повідомив голова комітету із зовнішніх зв'язків Боб Коркер.

"Просто зараз є ряд питань, які стосуються проблем Європейського Союзу, але у неї також була зустріч з російськими чиновниками, і ми хочемо, що називається, "докопатися" до змісту, про що саме йшлося під час зустрічі", — сказав він.

Голова також зазначив, що слухання проходить в секретній обстановці тому, що члени комітету "хочуть знати про деякі деталі зустрічі з російськими офіційними особами". "Це була просто розмова з широкого кола питань", — сказав Коркер, додавши, що темами зустрічі, зокрема, були Мінські угоди щодо врегулювання конфлікту на Сході України, ситуація в Сирії, деякі з антидемократичних рухів, що відбуваються у ряді європейських країн.

Нагадаємо, що раніше Америка Україні розповіла про розмову Нуланд з Сурковим.

Напередодні в Держдепі США пояснили, чому Нуланд погодилася на зустріч з Сурковим. Представник американського Держдепартаменту Джон Кірбі заявив, що ця зустріч є "частиною нашої безперервної роботи з РФ, щоб переконатися в повній реалізації Мінських домовленостей в тісній координації з іншими учасниками "нормандського" формату – Україною, ФРН і Францією".

Як уже повідомлялося, в Калінінградській області відбулися переговори Нуланд з куратором війни на Донбасі Сурковим. Останнього не пустили в Литву, де перебувала з візитом Нуланд, оскільки чиновник знаходиться в чорному списку ЄС.

ВідеоДолю Мінських домовленостей обговорюють Нуланд та Сурков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: