"Няш-мяш" Поклонська підтвердила, що заборонила Меджліс кримських татар

Дата публікації
Перегляди
9300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Няш-мяш" Поклонська підтвердила, що заборонила Меджліс кримських татар

Наталія Поклонська / Фото: Getty Images

Відтепер корінному народу півострова фактично заборонили проводити публічні масові заходи.

Так звана "прокурор Криму" Наталія Поклонська підтвердила, що винесла рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар.

Про повідомляє ТАСС.

"Сьогодні мною було ухвалено рішення про призупинення діяльності громадського об'єднання "Меджліс кримсько-татарського народу" з метою недопущення порушення федерального законодавства", - цитує її російське агентство.

Поклонська каже, що керувалася законом "Про протидію екстремістській діяльності". Її рішення було направлено в міністерство юстиції Росії для включення Меджлісу до переліку громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена на території РФ.

Поклонська пояснила, що тепер організації заборонено "користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ". "Вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити будь-яку роботу. Вся їхня пропаганда буде заборонена", - сказала вона.

Раніше нелегітимна прокурор окупованого РФ Криму Наталія Поклонська подала до "Верховного суду Криму" позов про заборону діяльності Меджлісу кримсько-татарського народу. Самопроголошена прокурорша написала свою заяву на підставі статті "федерального закону "Про протидію екстремістській діяльності".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація