"Няш-мяш" Поклонська стала третьою в фінрейтингу кримських "прокурорів"

Серед дружин "прокурорів" в Криму найбільше заробила дружина Сакського міжрайонного "прокурора".

"Прокурор Криму" Наталія Поклонська посіла третє місце в рейтингу заможності прокурорів.

Поклонська в минулому році заробила 2,3 мільйона рублів, на 400 тисяч рублів більше, ніж у 2014 році. Вона, зокрема, володіє квартирою площею 116 квадратних метрів, де живе разом з неповнолітньою донькою. Автомобілів у прокурора Криму немає. "!

Заступник Поклонської Андрій Фомін заробив 2,4 мільйона рублів, а перше місце за величиною доходів зайняв "прокурор міста Алушта" Сергій Бродський з трьома мільйонами рублів заробітку.

найнижчий дохід задекларував прокурор Ленінського району Сергій Єременко. Він отримав у 2015 році 1,03 мільйона рублів.

Серед дружин прокурорів у Криму найбільше заробила дружина Сакського міжрайонного "прокурора" Михайла Басалыги — 4,3 мільйона рублів. Сам він заробив 1,3 мільйона рублів.

Нагадаємо, так званий "Верховний суд Криму визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії. "Прокурор Криму" Наталія Поклонська заявила, що Меджліс веде антиросійську діяльність в догоду Заходу.

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелял запевнив, що Меджліс продовжить свою діяльність за межами окупованої півострова.

у той же Час лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримських татар переходить в надзвичайний режим діяльності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: