"Няш-мяш" Поклонська й посіпаки "гобліна" Аксьонова. Хто пройшов до Держдуми РФ від окупованої АРК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі незаконно обрані депутати балотувалися від кремлівської партії "Єдина Росія".

Оприлюднені імена "депутатів Держдуми від Криму", повідомляє Укрінформ.

Маріонетка Кремля, так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов відмовився від свого мандата по загальнофедеральному списку, сказавши, що "має намір зосередитися на вирішенні проблем півострова на посаді глави виконавчої влади".

 

За списком "Єдиної Росії", який очолював Аксьонов, "депутатами Держдуми від Криму" стануть "віце-прем'єри Криму" Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, "прокурор Криму" Наталія Поклонська.

Чотири депутати були незаконно обрані до Держдуми по одномандатних округах в окупованому Криму. Всі вони також представляють партію "Єдина Росія":Козенко Андрій Дмитрович, "віце-спікер" окупаційного "Держради Республіки Крим", Бахарєв Костянтин Михайлович, "перший віце-спікер" "Держради Республіки Крим", Савченко Світлана Борисівна, голова "Комітету ГС РК з питань культури та охорони культурної спадщини", Бєлік Дмитро Анатолійович, заступник директора ТОВ "БІГ-КРИМ".

Нагадаємо, 20 вересня, під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів до Держдуми Росії

Відео Верховна Рада просить міжнародних партнерів не визнавати вибори у Держдуму Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції